javasız sohbet kanalı

Sevgili IRC severlerimiz. Bildiğiniz gibi artık devir değişti. İnternet üzerinden sohbet etmek artık çok basit ve sadedir. İnsanlar sanalalem üzerinden IRC ye girebilmek için bilgisayarında Java programı olması gerekir. Buda hayli zaman almaktadır. Bizler bu durumu aşabilmek adına Javasız sohbet dediğimiz olayı çıkarttık. Bundan sonra java olmadan sunucuya giriş yapabiliceksiniz ve keyifli dakikalar geçirebiliceksiniz. Artık devir değişti. Çok yaygın olmasa da bunların yerini LightIRC ler aldı. Bir çok sohbet siteleri henüz bunun bilincinde değil. Bu nedenle bizler artık bazı şeylerin değişmesine karar kıldık ve öncelikle bu lightirc yi aktif ettik. Sohbet sitesi olarak daha profesyonel ve insanların rahat ortamını kurabilmeleri için elimizden gelen bütün yenilikleri yapacağız. IRC nin gelişimi için oluşturduğumuz AR-GE ekibi bu tür çalışmalarla sizleri muhakkak bilgilendiricektir. Sizler de javasız Chat ortamında bulunmak isterseniz bizlere katılabilirsiniz. Bu javasız sohbet siteleri tamamen diğerlerinden farklı ve özgündür. Bir çok çeşit dalları bulunmaktadır. Feda sohbet, Geloyun Sohbet, Xat Sohbet, Grup Hepsi Sohbet gibi çeşitlendirilmektedir. Daha sonra tek tek bunların açıklamalarını yapacağız. Bu sistem ile giriş yapılan odalar farklıdır. Radyo sistemi olsun veyahut daha başka nasıl söylenilebilir, oluşturulan alt yapı diğerlerine nazaran çok değişiktir. Tamamen mIRC programları gibi çalışır bütün herşeyini değiştirebilir oynayabilirsiniz. Fakat sadece web üzerinden girişleri sağlanabilir. Kuralları daha katıdır çünkü kullanıcı kitlesi çok fazladır. O yüzden normal esChat kullanıcılarından ziyade LightIRC kullanıcılarına daha çok önem verilmesi gerekir. Günümüzde internet ortamını ileriye taşıyacak olan siteler bu sitelerdir. Site üzerinden kameralı sohbet dahil yapılabilmektedir. Fonksiyonlarıda çok geniş ve fazladır.

javasız sohbet kanalı acılmıştır ücretsiz sizlerle javasız sohbet odalarımıza hoşgeldiniz javasız çet yapın
ücretsiz üyeliksiz mobil cepten sohbet imkani buyrun sizde sohbetin tadini cikarin..

bedava java yüklemeden chat, bedava javasiz chat, ücretsiz java yüklemeden chat, ücretsiz javasiz chat, ücretsiz javasiz sohbet, ücretsiz sohbet odasiJavasız sohbetin adresi
Gerçek javasız sohbetin 1 numaralı adresi

Javasız chat yap Javasız Sohbet arkadaşlık ve chat sohbet kanalıdır. Javasız Sohbet +18 yaşından büyükler içindir. Javasız Sohbet‘ten katılan kullanıcılarımıza ait Javasız Sohbet sayfasına hoşgeldiniz. Üyelik yok! Şifre yok! Hızlı Javasız Sohbet Giriş!
Javasız ve direk girişli hiçbir yükleme ve kasma olmasan siz de sohbete katılın.

Her yaş kişilerle bu ortamda yer alın

javasız chat ile ilgili aramalar
javasız chat sohbet
javasız sohbet sitesi
javasız çet
javasız chat odaları
javasız chat sitesi
javasız cinsel sohbet
javasız sohbet siteleri
javasız sohbet kanalları

Etiketler: , , , , , , , , , ,