cep telefonu ile sohbet

Daha önceleri gelişmiş Akıllı cep telefonları ile sohbete bağlanmak herzaman mümkün olmayabiliyordu,

Daha önce Apple ‘ın iPHONE telefonlarında ve bir kaç gelişmiş diğer cep telefonlarında, java uyum sorunu olduğundan dolayı, sohbet odalarına sadece Web’den girilmek zorunda kalıyorduk. Şimdi LightIRCD sayesinde Flash desteği olan tüm Modellerde Javasız Sohbete Bağlanmak Mümkün hale geldi.
Flash giriş özelliğine sahip olan javasizchat.com sayesindeJava programı yüklenemeyen bilgisayarlarda, Kamu ve diğer özel sektörlerde sohbet odalarına bağlanamayan Kullanıcılar için javasız chat yeni bir alternatif.
Javasız Sohbet Şimdi daha hızlı açılan sayfaları ile hızlı bağlantıya sahip. Diğer Chat görünümlerine göre, Daha Geliştirilmiş ve editlenmiş tasarımı ile izlenmesi Kolay Kullanıcıların isteğine göre renkleri, font ve diğer seçenek özellikleri ile sizi büyüleyen bir kullanım zenginliğine sahip.
Javasız Chat Tamamen kullanıcıların keyif alacağı şekilde javasizsohbet.com tarafından editlenmiş bir web sohbet halini aldı.

javasız sohbet,javasiz chat sitesi javasiz sohbetin tek adresi türkiyenin en iyi javasız chat sitesi mobil sohbet imkani ücretsiz sohbet bedava sohbet bayanlarla chat

Etiketler: , , , , , , , ,